O nas

Firma POL-MAR istnieje na rynku od 1997 r. W początkowym okresie działalności zdobywaliśmy doświadczenie jako wykonawca robót blacharsko-dekarskich. Pozwoliło to nam na wnikliwe rozeznanie kwestii związanych z zastosowaniem szeroko pojętych akcesoriów dachowych i ukierunkowało rozwój firmy kładąc nacisk na ich produkcję.

Obecnie naszym podstawowym profilem działalności jest produkcja i sprzedaż stalowego osprzętu dachowego. Wytwarzane przez nas produkty klasyfikowane są w dwóch podstawowych kategoriach jako: komunikacja dachowa oraz systemy ochrony przeciwśniegowej. Wytwarzamy również akcesoria do systemów odgromowych oraz elementy do montażu nośnych łat kalenicowych, popularnie zwane „wspornikami łaty kalenicowej”. Obok podstawowej produkcji wykonujemy ponadto kotwy do montażu stolarki PCV oraz stolarki drewnianej.

Podjęty przez nas szereg inwestycji pozwolił na unowocześnienie technologii produkcji.
W znacznym stopniu zostały podniesione standardy jakościowe przy jednoczesnym obniżeniu kosztów, co czyni nas konkurencyjnymi na rynku akcesoriów dachowych.

Mając na względzie ochronę środowiska naturalnego całkowicie wyeliminowaliśmy proces spawania na rzecz łączenia poszczególnych podzespołów metodą TOX. Technologia ta pozwala na wykorzystanie w naszej produkcji surowców przygotowanych antykorozyjnie już na etapie ich wytwarzania. Ograniczamy do minimum emisję gazów i pyłów związanych z procesami produkcyjnymi, a eliminując konieczność cynkowania ogniowego elementów ograniczamy szkodliwą działalność cynkowni na naszym terenie.

Podejmując współpracę z naszą firmą, stawiacie Państwo na wysoką jakość w atrakcyjnej cenie, klarowny system sprzedaży, ale przede wszystkim wspieracie polskie produkty pozwalając na rozwój polskiej gospodarki.

Zapraszamy do współpracy.

Z wyrazami szacunku:

Zarząd i pracownicy POL-MAR